Būsimos teniso žvaigždės kovėsi Vilniaus teniso akademijos taurės turnyre

Naujiena
2024-10-08

Savaitgalį „SEB arenoje“ vyko septynmečių, devynmečių ir dešimtmečių tenisininkų turnyras Vilniaus teniso akademijos taurei laimėti. Dėl nugalėtojų taurės varžybose iš viso varžėsi per 110 jaunųjų tenisininkų. Kortų šeimininkai – Vilniaus teniso auklėtiniai – šį kartą varžovams svetingi nebuvo: jie iš viso iškovojo net 10 medalių iš 18.

Septynmečių berniukų turnyre niekas neprilygo Petrui Grebliauskui, finale įveikusiam Einarą Monstvilą. Trečioji vieta atiteko Dovydui Rudžiui. Mergaičių varžybose ant nugalėjo pakylos išsirikiavo Kotryna Raulynaitytė, Ugnė Stabingytė ir Viktorija Teslenko.

U-9 varžybose aukso medaliais pasidabino Nojus Baltaduonis ir Augustė Kuklytei, sidabras atiteko Herkui Jankauskui ir Kamilei Pranckevičiūtei, o bronza – Leonardui Karabanovui ir Salomėjai Strėlytei.

Dešimtmečių turnyro čempionais tapo Viljamas Algirdas Šatas ir Uljana Bezborodych, sidabro medaliais džiaugėsi Hubertas Geldutis ir Urtė Dambrauskaitė, o trečioje vietoje liko Ąžuolas Žukauskas bei Enrika Šakinytė.