Lietuvos čempionatuose ir tarptautiniuose turnyruose – VTA auklėtinių pergalės ir apdovanojimai

Naujiena
2024-07-29

Kaune vykusio Lietuvos U14 čempionato berniukų vienetų varžybose antrąją vietą iškovojo Vilniaus teniso akademijos (VTA) auklėtinis Vilius Vaškys. Dramatiškame finaliniame susitikime jis 6:7(2) 5:7 nusileido Markui Griaziutin Tverskoj.

Dvejetų turnyre V. Vaškys, žaisdamas kartu su M. Griaziutin Tverskoj, užtikrintai iškovojo aukso medalius. Sidabro medaliu pasidabino Simas Abromavičius (poroje su Mindaugu Baniu), o bronzos medalis (poroje su Jokūbu Kasparu) atiteko Margiriui Murauskui.

U14 mergaičių vienetų turnyre sidabro medalį iškovojo Ieva Skliutaitė, finalinėje dvikovoje 3:6 4:6 nusileidusi Adrijai Kriščiūnaitei. Mergaičių dvejetų varžybų čempione tapo VTA tenisininkė Gustė Matulionytė (kartu su A. Kriščiūnaite), sidabras atiteko I. Skliutaitei ir Mėtai Dervinei.

Šiauliuose surengtame dvylikamečių čempionate berniukų dvejetų varžybų bronzos medaliai atiteko Vilniaus teniso akademijos auklėtiniams Adomui Baniui ir Justui Radzevičiui.

Ulmo mieste Vokietijoje vykusio Europos teniso asociacijos (Tennis Europe) U16 turnyro Muller Junior Cup dvejetų turnyre antrąją vietą užėmė VTA auklėtinis Dominykas Grušas. Jis turnyro finale, žaisdamas kartu su Ekvadoro tenisiniku Felipe Wrightu, 2:6 2:6 pralaimėjo kroatui Matejui Kukrika ir Nyderlandų tenisininkui Finnui Stoter.