Lietuvos teniso čempionate – VTA atstovų medaliai

Naujiena
2024-07-15

Bernardinų parko teniso aikštyne ir „SEB arenoje“ Vilniuje praėjusią savaitę vykusiame Lietuvos teniso čempionate be medalių neliko ir Vilniaus teniso akademijos (VTA) auklėtiniai.

Sėkmingiausiai iš jų pasirodė Patricija Paukštytė (WTA-725). Vienetų turnyro finale P. Paukštytė po dramatiškos beveik 4 valandas trukusios kovos 7:6 5:7 4:6 nusileido Lietuvos čempione ketvirtą kartą tapusiai Klaudijai Bubelytei (WTA-600).

Aukso medalį, žaisdama kartu su ta pačia K. Bubelyte, P. Paukštytė iškovojo dvejetų turnyre. Jo finale P. Paukštytė ir K. Bubelytė 6:3 6:1 įveikė VTA atstovaujančias Patriciją Cechanavičiūtę ir Emiliją Pranytę.

Ona Marcinkevičiūtė, poroje su Liepa Galvelyte, šiame turnyre užėmė ketvirtąją vietą.

Vyrų dvejetų turnyre akademijos treneris Aleksas Tverijonas, poroje su Mantu Griciumi, iškovojo sidabro medalį. Varžybų finale jie 6:7 1:6 nusileido Edui Butvilui ir Dominykui Stonkui.

P. Cechanavičiūtė pateko į moterų vienetų turnyro ketvirtfinalį, o Pijus Reklevičius nukeliavo iki trečiojo vyrų vienetų turnyro rato.

Iš viso šių metų Lietuvos teniso čempionate varžėsi net 12 VTA atstovų.